Uczniowski Klub Sportowy

MILENIUM

Klub Wioślarski PEGAZ Wrocław

Wydarzenia

20 maja 2016

Regaty Nadziei Olimpijskich w Brnie (Czechy).

01 maja 2016

Regaty  w Poznaniu

17 kwietnia 2016

Zawody w Warszawie

Galeria

TUS_0243.JPGTUS_0239.JPGTUS_0267.JPGTUS_0234.JPGTUS_0295.JPGTUS_9341.JPGTUS_0258.JPGTUS_9337.JPGTUS_9608.JPGTUS_9478.JPGTUS_0274.JPGTUS_0282.JPG

Wspierają nas:

Gmina Wrocław

 

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Partnerzy:

                                            

 

 

Wielka Wioślarska

Mistrzostwa długodystansowe w Krakowie 17.09.2016

Długi dystans przyniósł nam 5 medali. Nasi zawodnicy po raz pierwszy startowali w Krakowie pokonując dystans 8000m. Na najwyższym podium stanął Bartek Zalega w konkurencji juniorów. W konkurencji dwójek bez sternika lekkich królowała nasza załoga w składzie Bartek Pelc i Kacper Kurczak. Na drugiej pozycji w kategorii jedynek juniorek lekkiej uplasowała się Zuzia Jasińska. W konkurencji jedynek juniorek nie zabrakło naszego akcentu, drugie miejsce przypadło Joannie Wójcik, a tuż za nią Magdalena Kręczewska. Po za podium na piątym miejscu znalazła się czwórka podwójna w składzie: Mateusz Lendzion, Mikołaj Gacek, Michał Karwacki, Maciej Kotłowski- Karaśkiewicz. Kacper Łukaszewicz nie mógł ukończyć swojego biegu z powodu popsucia się sprzętu. Wszystkim gratulujemy wyników. Już za tydzień start na Wielkiej Wioślarskiej w Bydgoszczy i w Makroregionie dla młodzików we Wrocławiu.

Marton Wrocław 2016

W tym roku na 30km utrudzonym maratończykom podawaliśmy wodę i banany.

Bieg Solidarności Wrocław 2016
W swojej kategorii zwycięstwo Cyntia Delimat. Gratulacje.

XXII OOM w wioślarstwie

 

Dwukrotnie po brąz sięgnęła nasza ekipa w trakcie zmagań XXII OOM w wioślarstwie. Zawody były rozgrywane w dn 4-7 sierpnia na torze regatowym w Kruszwicy. W konkurencji jedynek juniorek Cyntia Delimat zajęła III miejsce. Wraz z Asią Wójcik w konkurencji dwójek podwójnych uplasowały się tuż za podium. Podobnie czwórka dziewczyn w składzie Zuzanna Jasińska, Julia Detmerowska, Oliwia Goryl oraz Agata Taratorkin zajęły IV miejsce.

Tę samą gorycz miejsca tuż za podium poznali debliści Mateusz Lendzion i Alek Przeździecki. Jednakże start w konkurencji czwórek osłodził wcześniejszą porażkę: załoga w składzie: Mateusz Lendzion, Alek Przeździecki Mikołaj Gacek i Mateusz Syposz zdobyła brązowy medal! Do srebra zabrakło chłopcom jednej dziesiątej sekundy. Łącznie o medale OOM walczyła grupa 10 wioślarek i wioślarzy z PEGAZa.

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

KRUSZWICA 2016

 

RELACJA NA ŻYWO

 

 

 

Coupe de la Jeunesse

Brązowy medal czwórki, w której wiosłowali nasi reprezentanci to jedyny krążek zdobyty przez reprezentację Polski na Pucharze Europy juniorów. W drugim dniu zawodów chłopcy Bartek, Kacper zakończyli rywalizację na czwartym miejscu. Czwórka z udziałem Cyntii w ogólnej klasyfikacji była siódma. Jeszcze raz gratulujemy wyników! Byliśmy na trybunach. Kibicowaliśmy. Oglądaliśmy zawody i podpatrywaliśmy inne nacje na wiosłach. A już od czwartku towarzyszą nam emocje związane Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży. Nasi będą walczyć o laury w konkurencjach jedynek, dwójek i czwórek. wystartuje 12 reprezentantów PEGAZa. Dobrej pogody i dużego grona kibiców życzymy sobie.

 

Trzecie miejsce czwórki podwójnej w zawodach Coupe de la Jeunesse w Poznaniu, w której płyneli nasi zawodnicy Bartek Zalega, Kacper Łukaszewicz.

Gratulujemy

 

Wsparcie dla klubu poprzez https://fanimani.pl

https://fanimani.pl/zaproszenie/3153/b82b5fd45d50437698a40ee38c239937/

 

 

 

 

Mistrzostwa Polski Młodzików. Kruszwica, 24 lipca 2016 r.



W rozgrywanych w Kruszwicy zawodach dla najmłodszych wioślarzy wzięło udział aż 19 naszych reprezentantów. Największy sukces odniosła czwórka podwójna w składzie: Michał Kaźmierski, Bartosz Pobiega, Michał Staszuk i Łukasz Wróbel. Chłopcy zdobyli wicemistrzostwo Polski ulegając jedynie załodze z Gorzowa Wielkopolskiego. GRATULACJE!!!
Na piątym miejscu zakończyły rywalizację mistrzostw jeszcze dwie nasze załogi: czwórka ze sterniczką dziewcząt: Zuzanna Łokietko, Marianna Zadorożna, Daria Leczowicz, Joanna Kruk z Wiktorią Mikołajczak na sterze oraz ósemka chłopców, w której wiosłowali: Szymon Lejczak, Max Pawluk, Kuba Peregudów, Marcin Szczotka, Mikołaj Siekierzycki, Robert Fomin, Kacper Kaniuka, Nikodem Rodziewicz z Kacprem Bubółką na sterze.
Bardzo dobrze wypadła na mistrzostwach również Zuzanna Żołędziowska, która startowała w konkurencji jedynek młodziczek. Po zaciętym finiszu Zuzia zajęła wysokie ósme miejsce.
Gratulujemy wspaniałego prologu wioślarskiej przygody!

Nomiancje 24.07.16r.    

W ośrodku przygotowań olimpijskich w Wałczu odbyły się nominacje do Coupe de la Jeunesse - Puchar Młodzieży, który odbędzie się w Poznaniu 30-31.07.

 Nominowani nasi zawodnicy:

Cyntia Delimat startująca na czwórce podwójnej.

Kacper Łukaszewicz, Bartek Zalega na czwórce podwójnej, osadę prowadzi trener Michał Gąszczak.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia

SUKCESY WIOŚLARZY Z PEGAZA NA MISTRZOSTWACH POLSKI  JUNIORÓW

Z trzema medalami wracają do Wrocławia wioślarze z PEGAZa!

 17 lipca odbyły się na Poznańskiej MALCIE juniorskie Mistrzostwa Polski. W konkurencji dwójek podwójnych triumfowali zawodnicy trenera Piotra Stroki: Kacper Łukaszewicz i Bartłomiej Zalega. Bartek wywalczył ponadto brązowy krążek w morderczym pojedynku jedynek  juniorów. Jego partner z debla zajął w tym biegu czwartą lokatę.

Ta dwójka juniorów będzie reprezentować Polskę w rozgrywanym w Polsce pod koniec lipca Europejskim Pucharze Młodzieży.

Doskonałym debiutem wioślarskim mogą pochwalić się pegazowi lekkusi, którzy w konkurencji dwójek podwójnych kategorii lekkiej wywalczyli brązowy medal: Kacper Kurczak i Maciej Kotłowski Karaśkiewicz. Trenerem osady  jest  debiutujący w tej roli Michał Gąszczak.

Na torze regatowym MALTA ścigały się również juniorki: Magdalena Kręczewska i Hanna Matula ścigały się w dwójkach. W dwójce bez sternika zajęły piątą lokatę a w deblu były dziesiąte.

Już za tydzień do boju na kruszwickim torze regatowym staną najmłodsi  adepci wioślarstwa. Z PEGAZa o medale Mistrzostw Polski Młodzików będą walczyły czwórki dziewcząt i chłopców oraz ósemk.

 

Mistrzostwa Polski Juniorów w Poznaniu

Trzymamy mocno kciuki za naszych zawodników, którzy juz dzisiaj będą walczyć o medale na MPJ. Reprezentantami naszego klubu są: Hania, Magda, Kacper, Bartek, Kurczak, Michał K, Maciej K. 

 

Trzymamy mocno kciuki

Przebieg regat można oglądać:  http://eos.wztw.hostingasp.pl/broadcast/

 

Ścinawa 16.07.2016 r.

Jak co roku zorganizowaliśmy dla Harleyowców zawody na smokach w Ścinawie.

Więcej zdjęć

Rozpoczęliśmy zgrupowanie w Kobylnikach

 

W sobotę na obóz pojechała grupa juniorska jak i czwórka młodzików. Dla grupy juniorskiej Mistrzostwa Polski odbędą się 16-17 lipca w Poznaniu na torze regatowym Malta. We Wrocławiu pozostali młodzicy i juniorzy młodsi, którzy intensywnie trenują.
Młodzicy na obóz wyruszają 10 lipca, a juniorzy młodsi 24 lipca.

 

CENTRALNE KONTROLNE REGATY JUNIORÓW- Kruszwica

Sobotnie wyniki naszych zawodników:

2- KJ/KJM

Magda, Hania – 9 miejsce

1XKJ/KJM

Cyntia – 6 miejsce

Asia - 20 miejsce

Zuzia – 31 miejsce

1XMJ/ MJM

Bartek - 2 miejsce

Kacper - 5 miejsce

Mikołaj – 34 miejsce

2X MJ/MJM

Lendzion, Alek- 3 miejsce

4X CH

Bartek, Michał, Kazik, Łukasz zajęli w swoim biegu 2 miejsce

Niedzielne wyniki naszych zawodników:

2- KJ/KJM

Magda, Hania- 2 miejsce

1XKJ/KJM

Zuzia – 10 miejsce

2X MJ/MJM

Alek, Lendzion – 13 miejsce

Bartek, Kacper – 7 miejsce

1X MJ/ MJM

Mikołaj – 8 miejsce

2XKJ/KJM

Asia, Cytnia – 8 miejsce

4XCH

Bartek, Michał, Kazik, Łukasz – 1 miejsce

Gratulujemy wyników, zapowiadają  się emocjonujące mistrzostwa Polski  ;)

ostatnia aktualizacja: 21:52:58 26.06.2016

Pracowita sobota

18 czerwca gościliśmy na Pikniku olimpijskim.  Nasi zawodnicy zaprezentowali na scenie nasz klub jak i wioślarskie konkurencje. 

Po pokazie zawodnicy przebrali się w stroje sportowe i pobiegli w biegu:

II Memoriał Jerzego Witkowskiego

Cyntia, Bartek, Kacper wybiegali III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

W kategorii gimnazja II miejsce Agata, Marcin, Mikołaj.

Na koniec dnia jako wolontariusz obstawialiśmy 18km na 4 nocnym półmaratonie we Wrocławiu.

 

ostatnia aktualizacja: 22:55:44 19.06.2016

Zawody w Kaliszu

11.06.2016 r.

Kolejny raz gościliśmy na przystani klubu wioślarskiego KTW. Nasi zawodnicy ścigali się na 1000m  na zalewie  Szałe. Dla niektórych były to pierwsze starty  jak i pierwsze doświadczenie startowe.
Wyniki były imponujące większość zawodników wróciła z medalem do Wrocławia

Gratulujemy oby tak dalej...

Fotorelacja ;)

 Wyniki:

       
WYNIKI BIEGÓW
REGATY WIOŚLARSKIE w ramach MIĘDZYNARODOWYCH WARSZTATÓW WIOŚLARSKICH
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
W WIOŚLARSTWIE
Kalisz- Szałe 11.06.2016
         
Bieg 3 1x   KJ   GODZ 11:00 SKŁAD czas miejsce
TOR 2 KTW KALISZ SOCHOCKA MAGDALENA (1999), 04:31,2 1
TOR 3 KW 1904 POZNAŃ MANIKOWSKA ALEKSANDRA (1999), 04:44,0 2
TOR 6 UKS MILENIUM Wrocław HOFMAN OLA 04:49,0 3
TOR 1 KW 1904 POZNAŃ JANASIK IGA (1999), 05:05,1 4
TOR 4 UKS MILENIUM Wrocław KRĘCZEWSKA MAGDALENA 05:23,9 5
TOR 5 UKS MILENIUM Wrocław GROCHOWSKA NIN AA 05:38,4 6
         
Bieg 5AB 2x   MJ   GODZ 11:10 SKŁAD czas miejsce
TOR 2 KW 1904 POZNAŃ TRZECIAK ADRIAN (1999), REWERS MIKOŁAJ (1998), 03:43,3 1
TOR 5 POSNANIA RBW POZNAŃ STACHOWSKI GUSTAW (1998), SUSZKA MICHAŁ (1998), 03:44,5 2
TOR 4B KW PEGAZ Wrocław ŁUKASZEWICZ KACPER, ZALEGA BARTŁOMIEJ 03:45,2 3
TOR 4 KTW KALISZ ALEKSANDROWICZ JAKUB (1998), BARTKOWIAK JAKUB (1998), 03:47,2 4
TOR 1B POSNANIA RBW POZNAŃ PIĄTKOWSKI GRZEGORZ (1998), KILIŃSKI WOJCIECH (1998), 03:48,1 5
TOR 2B KW 1904 POZNAŃ KAMIŃSKI MARCIN (1998), SADOWSKI STANISŁAW (1998), 03:51,4 6
TOR 5B POLONIA POZNAŃ MIKOŁAJ DOPIERAŁA, JĘDRZEJ JABŁOŃSKI 04:00,5 7
TOR 3B TRYTON POZNAŃ SZEWCZYK MICHAŁ (1999), MAKOWSKI KACPER (2001), 04:06,2 8
TOR 1 KTW KALISZ NERKA MIKOŁAJ (1999), KULIŃSKI SZYMON (2003), 04:10,3 9
TOR 3 KW PEGAZ Wrocław MICHAŁ KARWACKI , MICHAŁ GRZESIŃSKI 04:46,6 10
         
Bieg 6 4x-   KJM   GODZ 11:25 SKŁAD czas miejsce
TOR 3 KW 1904 POZNAŃ ANDRZEJEWSKA BARBARA (2000), MIKOŁAJCZAK AGNIESZKA (2000), SADOWSKA URSZULA (2000), WASILEWSKA MARTYNA (2000), 04:25,6 1
TOR 1 KTW KALISZ ALEKSANDROWICZ WIKTORIA (2001), KOŁTUNIEWSKA ALDONA (2001), FILIPIAK WERONIKA (2001) KUCZMA MONIKA (2001), 04:35,5 2
TOR 4 UKS MILENIUM Wrocław JASIŃSKA ZUZANNA, DETMEROWSKA JULIA, GORYL OLIWIA, TARATORKIN AGATA 04:51,0 3
TOR 2 KTW KALISZ SZCZĘSNA ESTERA (2001), DANIKOWSKA KLAUDIA (2001), WOJCIECHOWSKA LILA (2001), PARCZYŃSKA GABRIELA (2001), 05:22,3 4
TOR 5 POSNANIA RBW POZNAŃ WŁODARCZAK MARTA (2001), SZCZEPANIAK JULIA (2001), BŁAŻEJAK GABRIELA (2001), WIECZOREK KATARZYNA (2000), 05:33,4 5
         
Bieg 8AB 1x   MJM   GODZ 11:35 SKŁAD czas miejsce
TOR 4B KW PEGAZ Wrocław LENDZION MATEUSZ 04:16,1 1
TOR 2B TRYTON POZNAŃ MAKOWSKI KACPER (2001), 04:38,0 2
TOR 2 KW PEGAZ Wrocław GACEK MIKOŁAJ 04:40,5 3
TOR 3B AZS AWF POZNAŃ JAGODZIŃSKI KRZYSZTOF (2001), 04:42,5 4
TOR 1B KW PEGAZ Wrocław PRZEŹDZIECKI ALEKSANDER 04:56,2 5
TOR 3 POLONIA POZNAŃ KAMIL POPIELSKI 05:15,0 6
TOR 1 KW 1904 POZNAŃ CHALCARZ JAKUB (2001), 06:08,2 7
TOR 4 KW 1904 POZNAŃ HYŻOREK KACPER (2001), 06:33,7 8
         
Bieg 9 1x   KA/KB/KL/KBL   GODZ 11:55 SKŁAD czas miejsce
TOR 5 TRYTON POZNAŃ KORZUN MARTA (1997), 04:25,6 1
TOR 4 POSNANIA RBW POZNAŃ MAJEK ANNA (1996), 04:36,7 2
TOR 2 POSNANIA RBW POZNAŃ ZAWADA KAROLINA (1995), 04:40,0 3
TOR 3 TRYTON POZNAŃ SZCZUKA JOANNA (1994), 04:46,2 4
TOR 6 KW PEGAZ Wrocław MURAWSKA MILENA 04:52,1 5
TOR 1 TRYTON POZNAŃ ZWOLIŃSKA ANGELIKA (1996), 05:03,4 6
         
Bieg 12 1x   DZ   GODZ 12:05 SKŁAD czas miejsce
TOR 3 LOTTO BYDGOSTIA CHOJNICKA PATRYCJA (2002), 05:15,9 1
TOR 4 KTW KALISZ DYMARCZYK MARTYNA (2002), 05:18,2 2
TOR 1 LOTTO BYDGOSTIA MICHNIACKA MARCELINA (2002), 05:34,0 3
TOR 5 TRYTON POZNAŃ KAJDANEK SANDRA (2003), 05:53,9 4
TOR 2 UKS MILENIUM Wrocław ŻOŁĘDZIOWSKA ZUZANNA 06:16,3 5
         
Bieg 13A 2x   DZ   GODZ 12:15 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 LOTTO BYDGOSTIA TUCHOLSKA ALEKSANDRA (2002), POLASIK PAULINA (2002), 04:59,1 1
TOR 3B LOTTO BYDGOSTIA ZBIELSKA EMILIA (2002), WINOWIECKA ROKSANA (2002), 05:21,0 2
TOR 4 KTW KALISZ HENRYSIAK JULIA (2002), STRZELECKA KLAUDIA (2002), 05:23,9 3
TOR 3 LOTTO BYDGOSTIA MICHALCZYK ALEKSANDRA (2002), SKOPOWSKA KORNELIA (2002), 05:30,1 4
TOR 4B UKS MILENIUM Wrocław ŁOKIETKO ZUZANNA, KRUK JOANNA 05:36,2 5
TOR 2 KTW KALISZ RAJCA JULIA (2002), LUDWICZAK WERONIKA (2002), 06:03,3 6
TOR 1B UKS MILENIUM Wrocław LECZOWICZ DARIA, DUKAT KINGA 06:34,7 7
TOR 2B UKS 2 KÓRNIK KASIA MIGDALSKA 2003, RÓŻA ISZKUŁO 2003 07:00,2 8
         
Bieg 14AB 4x+   DZ   GODZ 11:45 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 LOTTO BYDGOSTIA BENTLEJEWSKA AGATA (2002), KONONOWICZ ZUZANNA (2002), CIARKA ALEKSANDRA (2002), WĘCLAWEK WIKTORIA (2002), MYTLEWSKA ZOFIA (2003), 04:25,0 1
TOR 2 KTW KALISZ STRZELECKA KLAUDIA (2002), HENRYSIAK JULIA (2002), DYMARCZYK MARTYNA (2002), IGNASZAK ZUZANNA (2002), LUDWICZAK WERONIKA (2002), 04:25,9 2
TOR 2B UIKS 2 KÓRNIK HANNA ŚMIGIELSKA 2003, NIKOLA ROZMIAREK 2003, NINA SOŁOWIEJ 2003, KAROLINA BIADAŁA 2003, STER JULIA WASIELA 05:02,7 3
TOR 3 POSNANIA RBW POZNAŃ KIENIEWICZ MAŁGORZATA (2002), ADAMSKA ROXANA (2002), LEŚNICZAK JOANNA (2002), TROJANOWSKA MARTA (2002), BŁAŻEJAK GABRIELA (2001), 05:26,7 4
TOR 4 KTW KALISZ ALEKSANDRA KORPIK, OLIWIA PILARSKA, AGATA FIC, WIKTORIA SYGUŁA  STERNIK. WERONIKA BRODA 05:33,5 5
TOR 4B UKS MILENIUM Wrocław SKURAK KINGA, BŁAŻEJEWSKA INGA, ZADOROŻNA MARIANNA, LECZOWICZ DARIA STER WRÓBEL GABRIELA 05:54,1 6
TOR 3B KTW KALISZ EMANUELA GRUSZKA, DOMINIKA LESZCZYŃSKA, MARTYNA ADAMCZYK, ROKSANA NOWAKOWSKA  STERNIK. WIKTORIA PLESNER 07:02,9 7
         
Bieg 15 4x-DZ     GODZ 12:30 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 KW 1904 POZNAŃ KIRCHNER ALEKSANDRA (2002), PIELICHOWSKA NICOL (2002), MAZUREK MARIA (2002), NOWAK WIKTORIA (2002), 05:00,0 1
TOR 2 UKS MILENIUM Wrocław ŻOŁĘDZIOWSKA ZUZANNA, KRUK JOANNA, ŁOKIETKO ZUZANNA, DUKAT KINGA 06:41,2 2
         
Bieg 18 2-MJ   GODZ 12:40 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 KTW KALISZ ALEKSANDROWICZ JAKUB (1998), BARTKOWIAK JAKUB (1998), 03:53,4 1
TOR 2 KTW KALISZ KUKUŁA BARTŁOMIEJ (1998), KULIŃSKI SZYMON (2003), 04:09,2 2
TOR 4 KW PEGAZ Wrocław KOTŁOWSKI MACIEJ, KURCZAK KACPER 04:23,6 3
TOR 3 KW PEGAZ Wrocław PELC BARTŁOMIEJ, GACEK MIKOŁAJ 04:39,4 4
         
Bieg 19AB 1x   MJ   GODZ 12:50 SKŁAD czas miejsce
TOR 4B KW PEGAZ Wrocław ZALEGA BARTŁOMIEJ 04:03,1 1
TOR 2B KW 1904 POZNAŃ REWERS MIKOŁAJ (1998), 04:11,8 2
TOR 5B KW PEGAZ Wrocław ŁUKASZEWICZ KACPER 04:11,8 3
TOR 3 POLONIA POZNAŃ MIKOŁAJ DOPIERAŁA 04:12,2 4
TOR 5 KW 1904 POZNAŃ TRZECIAK ADRIAN (1999), 04:15,4 5
TOR 3B KW 1904 POZNAŃ SADOWSKI STANISŁAW (1998), 04:16,3 6
TOR 2 KTW KALISZ NERKA MIKOŁAJ (1999), 04:26,2 7
TOR 1B TRYTON POZNAŃ SZEWCZYK MICHAŁ (1999), 04:31,3 8
TOR 6B KW 1904 POZNAŃ KAMIŃSKI MARCIN (1998), 04:43,2 9
TOR 1 KW PEGAZ Wrocław MICHAŁ GRZEŚINSKI 04:49,4 10
TOR 6 POLONIA POZNAŃ JĘDRZEJ JABŁOŃSKI 04:50,4 11
TOR 4 KW PEGAZ Wrocław MICHAŁ KARWACKI 05:02,3 12
         
Bieg 21A 2x   KJM   GODZ 14:40 SKŁAD czas miejsce
TOR 2 UKS MILENIUM Wrocław DELIMAT CYNTIA, WÓJCIK JOANNA 04:34,5 1
TOR 6 KW 1904 POZNAŃ ANDRZEJEWSKA BARBARA (2000), WASILEWSKA MARTYNA (2000), 04:48,3 2
TOR 1 POSNANIA RBW POZNAŃ MAYER ANNA (2000), LASKOWSKA ANNA (2000), 04:50,1 3
TOR 4 POSNANIA RBW POZNAŃ SZCZEPANIAK JULIA (2001), WIECZOREK KATARZYNA (2000), 05:19,7 4
TOR 4 UKS MILENIUM Wrocław GORYL OLIWIA, TARATORKIN AGATA 05:28,3 5
TOR 3 KW 1904 POZNAŃ MIKOŁAJCZAK AGNIESZKA (2000), SADOWSKA URSZULA (2000), 05:29,3 6
TOR 1 KTW KALISZ PARCZYŃSKA GABRIELA (2001), DANIKOWSKA KLAUDIA (2001), 05:32,2 7
TOR 2 TRYTON POZNAŃ ZANDECKA JULIA (2001), POŁCZYŃSKA WIKTORIA (2001), 05:57,2 8
TOR 3 KTW KALISZ ANDRZEJEWSKA ALEKSANDRA (2001), JANIAK EWELINA 06:32,9 9
         
Bieg 22 2-KJM   GODZ   13:00 SKŁAD czas miejsce
TOR 2 KTW KALISZ ALEKSANDROWICZ WIKTORIA (2001), KUCZMA MONIKA (2001), 05:09,2 1
TOR 1 KTW KALISZ FILIPIAK WERONIKA (2001), KOŁTUNIEWSKA ALDONA (2001), 05:26,9 2
TOR 3 UKS MILENIUM Wrocław TRACZYK ALICJA, DETMEROWSKA JULIA 05:36,1 3
         
BIEG 25AB 2x   MJM   GODZ 13:50 SKŁAD czas miejsce
TOR 2 KW PEGAZ Wrocław LENDZION MATEUSZ, PRZEŹDZIECKI ALEKSANDER 03:44,8 1
TOR 1 KTW KALISZ WILCZEK ADRIAN (2000), KLIBER BORYS (2001), 03:51,5 2
TOR 4 KW PEGAZ Wrocław SYPOSZ MATEUSZ, PELC BARTŁOMIEJ 04:02,9 3
TOR 2 TRYTON POZNAŃ DEKIER TYMON (2001), MAKOWSKI KACPER (2001), 04:17,3 4
TOR 3 KTW KALISZ GAJEWSKI KLAUDIUSZ (2001), KLUCZNIK KUBA (2001), 04:27,5 5
TOR 1 KTW KALISZ KUCZMA MATEUSZ , WILCZEK WIKTOR (2000), 04:32,3 6
TOR 4 KTW KALISZ GAICKI PATRYK (2001), PAWLAK MAKSYMILIAN (2001), 05:32,5 7
TOR 5 KW 1904 POZNAŃ HYŻOREK KACPER (2001), CHALCARZ JAKUB (2001), 05:53,3 8
         
BIEG 26 1xMA/MB/ML/MBL GODZ 13:40 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 POSNANIA RBW POZNAŃ GUMNY PATRYK (1996), 04:03,8 1
TOR 2 POLONIA POZNAŃ DAWID MICHAŁOWSKI 04:05,3 2
TOR 3 POSNANIA RBW POZNAŃ NIEŁACNY JAKUB (1996), 04:34,7 3
TOR 4 TRYTON POZNAŃ WRÓBLEWSKI FILIP (2000), DEKIER TYMON (2001), POŁCZYŃSKI ARTUR (2001), BARTŁOMIEJCZAK KACPER (2001), 04:58,0 4
         
Bieg 29AB 1x   CH   GODZ 13:25 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 LOTTO BYDGOSTIA SZOSTAK DANIEL (2002), 04:45,8 1
TOR 2 TRYTON POZNAŃ SZCZEPIŃSKI MATEUSZ (2002), 04:48,2 2
TOR 4 AZS AWF POZNAŃ LITKA CEZARY (2002), 05:02,9 3
TOR 5 AZS WRATISLAVIA TRUSZKOWSKI WIKTOR (2002), 05:17,6 4
TOR 3 KW PEGAZ Wrocław KAŹMIERSKI MICHAŁ 05:24,1 5
TOR 1 KW PEGAZ Wrocław POBIEGA BARTOSZ 05:36,6 6
TOR 2 KTW KALISZ MOTEJAT KEVIN (2002), 06:05,7 7
TOR 3 TRYTON POZNAŃ PAKUŁA STANISŁAW (2004), 09:56,8 8
TOR 5 KTW KALISZ DAWID GRYCZYŃSKI NW 9
TOR 4 TRYTON POZNAŃ KOKOTKIEWICZ JAKUB (2002), WYW 10
         
BIEG 30AB 2x   CH   GODZ 14:00 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 LOTTO BYDGOSTIA MAŁOLEPSZY DAWID (2002), ADAM JAROSŁAW (2002), 04:28,8 1
TOR 3B KW PEGAZ Wrocław POBIEGA BARTOSZ, KAŹMIERSKI MICHAŁ 04:37,9 2
TOR 4B POSNANIA POZNAŃ ZAWADA TOMASZ (2003), PLEWCZYŃSKI FRANCISZEK(2002) 04:49,9 3
TOR 5 TRYTON POZNAŃ TERLIKOWSKI ALEKSANDER (2002), PLESZEWA SZYMON (2002), 04:58,6 4
TOR 2 LOTTO BYDGOSTIA MICHALSKI KACPER (2002), CIABACH FILIP (2002), 05:01,0 5
TOR 2B KW PEGAZ Wrocław BARTOSZKO DAWID, STASZUK MICHAŁ 05:08,6 6
TOR 3 LOTTO BYDGOSTIA SINACKI PIOTR (2002), LODZIŃSKI HUBERT (2002), 05:53,7 7
TOR 4 TRYTON POZNAŃ SOBCZAK KACPER (2015), WIECHCIŃSKI AKSEL (2003), 06:23,5 8
TOR 1B KTW KALISZ KISZKA SZYMON (2003), KACZMAREK PIOTR (2002), 08:47,0 9
         
Bieg 31 4x+   CH   GODZ 14:20 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 LOTTO BYDGOSTIA IND MAX (2002), SZEWCZYK KAJETAN (2002), BUJANOWSKI GRACJAN (2002), MICHALSKI MATEUSZ (2002), ORZEŁ FELIKS (2003), 03:57,8 1
TOR 2 LOTTO BYDGOSTIA AŁASZEWSKI BARTOSZ (2002), DRYLL DOMINIK (2002), WISNIEWSKI KUBA (2002), JABŁOŃSKI GRZEGORZ (2002), KONONOWICZ ZUZANNA (2002), 04:16,2 2
TOR 4 KW PEGAZ Wrocław SZCZOTKA MARCIN, LEJCZAK SZYMON, PEREGUDÓW JAKUB, FOMIN ROBERT STER. BUBÓŁKA KACPER 05:23,4 3
TOR 3 TRYTON POZNAŃ TERLIKOWSKI ALEKSANDER (2002), SOBCZAK KACPER (2015), PLESZEWA SZYMON (2002), WIECHCIŃSKI AKSEL (2003), PAKUŁA STANISŁAW (2004), NW 4
         
Bieg 32 4x-   CH   GODZ 14:30 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 POSNANIA RBW POZNAŃ PUSZKARSKI ALEKSANDER (2002), RATAJCZAK MAKSYMILIAN (2002), KRZYŻANIAK ŁUKASZ (2002), JANUSZEWSKI ADAM (2002), 04:26,4 1
TOR 3 TRYTON POZNAŃ TERLIKOWSKI ALEKSANDER (2002), PLESZEWA SZYMON (2002), SOBCZAK KACPER (2015), WIECHCIŃSKI AKSEL (2003), 04:58,8 2
TOR 2 KW 1904 POZNAŃ SWARCEWICZ JĘDRZEJ (2003), LISEK TOMASZ (2002), SWARCEWICZ JĘDRZEJ (2003), LISEK TOMASZ (2002), 06:39,2 3
         
         
BIEG 35 4x-   MJ   GODZ 14:55 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 POSNANIA RBW POZNAŃ PIĄTKOWSKI GRZEGORZ (1998), KILIŃSKI WOJCIECH (1998), STACHOWSKI GUSTAW (1998), SUSZKA MICHAŁ (1998), 03:34,7 1
TOR 2 KW 1904 POZNAŃ SADOWSKI STANISŁAW (1998), REWERS MIKOŁAJ (1998), TRZECIAK ADRIAN (1999), KAMIŃSKI MARCIN (1998), 03:36,7 2
TOR 3 KW PEGAZ Wrocław GRZESIŃSKI MICHAŁ, KOTŁOWSKI MACIEJ,KACPER KURCZAK, KARWACKI MICHAŁ 04:00,5 3
TOR 4 KW PEGAZ Wrocław WRÓBEL ŁUKASZ, BARTOSZKO DAWID, STASZUK MICHAŁ, AVRAMENKO NIKITA STER.SIEKIERZYCKI MIKOŁAJ 06:04,5 4
         
Bieg 36AB 1x   KJM   GODZ 15:05 SKŁAD czas miejsce
TOR 4 UKS MILENIUM Wrocław DELIMAT CYNTIA 04:57,5 1
TOR 2 KW 1904 POZNAŃ WASILEWSKA MARTYNA (2000), 05:10,1 2
TOR 5 UKS MILENIUM Wrocław WÓJCIK JOANNA 05:14,0 3
TOR 3 KTW KALISZ ANDRZEJEWSKA ALEKSANDRA (2001), 05:28,3 4
TOR 4 POSNANIA RBW POZNAŃ MAYER ANNA (2000), 05:33,9 5
TOR 1 UKS MILENIUM Wrocław JASIŃSKA ZUZANNA 05:34,4 6
TOR 1 POSNANIA RBW POZNAŃ LASKOWSKA ANNA (2000), 05:36,6 7
TOR 3 KW 1904 POZNAŃ ANDRZEJEWSKA BARBARA (2000), 05:38,3 8
TOR 5 TRYTON POZNAŃ ZANDECKA JULIA (2001), 06:33,6 9
TOR 2 TRYTON POZNAŃ POŁCZYŃSKA WIKTORIA (2001), 06:53,5 10
         
Bieg 37 2x   KJ   GODZ 15:15 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 KW 1904 POZNAŃ MANIKOWSKA ALEKSANDRA (1999), JANASIK IGA (1999), 04:40,6 1
TOR 3 UKS MILENIUM Wrocław KRĘCZWSKA MAGDA, MATULA HANNA 04:54,3 2
TOR 2 UKS MILENIUM Wrocław HOFMAN ALEKSANDRA, GROCHOWSKA NINA 05:15,9 3
         
BIEG 39 4x-   MJM   GODZ 15:25 SKŁAD czas miejsce
TOR 2 KTW KALISZ WILCZEK WIKTOR (2000), WILICKI MATEUSZ, WILCZEK ADRIAN (2000), KLIBER BORYS (2001), 04:02,0 1
TOR 1 KW PEGAZ Wrocław LENDZION MATEUSZ, PRZEŹDZIECKI ALEKSANDER, PROKOP MARCIN, SYPOSZ MATEUSZ 04:07,8 2
TOR 3 TRYTON POZNAŃ DEKIER TYMON (2001), POŁCZYŃSKI ARTUR (2001), BARTŁOMIEJCZAK KACPER (2001), WRÓBLEWSKI FILIP (2000), 04:50,8 3
TOR 4 KTW KALISZ GAJEWSKI KLAUDIUSZ (2001), PAWLAK MAKSYMILIAN (2001), LINEK KACPER (2001), KLUCZNIK KUBA (2001), 04:56,6 4
         
BIEG 40 1xMJL   GODZ 15:35 SKŁAD czas miejsce
TOR 1 KTW KALISZ KUKUŁA BARTŁOMIEJ (1998), 04:11,6 1
TOR 2 KW PEGAZ Wrocław KACPER KURCZAK 04:21,3 2
TOR 3 KW PEGAZ Wrocław PELC BARTŁOMIEJ 04:34,9 3

 

ostatnia aktualizacja: 14:06:54 14.06.2016

                     Piana Bosmana w  Oławie

Przeprowadziliśmy regaty na łodziach smoczych

Więcej zdjęć.

ostatnia aktualizacja: 17:45:17 12.06.2016

                9. Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Wioślarstwie
                               28 maja 2016, sobota

Wyniki:

 

           
  nr toru   KLUB czas miejsce
Bieg 1. 2-KJ/KJM          
11:30 1. Hania Matula Magdalena Kręczewska UKS MILENIUM 02:21,2 1
  2. Katarzyna Żyławy Staniów Agnieszka AZS WRATISLAVIA 02:27 2
  3. Wiktoria Aleksandrowicz, Weronika Filipiak KTW KALISZ 02:02 3
  4. Julia Detmerowska, Traczyk Ala UKS MILENIUM 02:38 4
           
Bieg 2. 1xKJM 1. Cyntia Delimat UKS MILENIUM 02:24 1
11:40 2. Wójcik Joanna UKS MILENIUM 02:27 2
  3. Aleksandra Andrzejewska KTW KALISZ 02:35 3
  4. Gabriela Parczyńska KTW KALISZ 02:50 4
           
Bieg 3. 1. Aleksandra Korpik; Oliwia Pilarska st. Weronika Broda KTW KALISZ 03:01 1
2xC+DZ 2. Klaudia Strzelecka, Julia Henrysiak, Zuzanna Ignaszak KTW KALISZ 04:14 2
11:50 3. Skurak Kinga, Błażejewska Kinga ster:Zuzanna Łokietko UKS MILENIUM 03:02 3
  4. Zuzanna Chrzanowska, Martyna Bugaj , ST. Wiktoria Plesner KTW KALISZ 06:10 4
           
Bieg 4. 1. Mikołaj Nerka, Szymon Kuliński (MJ) KTW KALISZ 01:51 1
2-MJL/MJM 2. Kacper Kurczak, Maciej Kotłowski - Karaśkiewcz KW PEGAZ 01:56 2
12:00 3. Bartłomiej Pelc Mateusz Syposz KW PEGAZ 02:01 3
  4. Adrian Wilczek, Mateusz Wilicki KTW KALISZ 03:02 4
           
Bieg 5a. 1xMJM 1. Borys Kliber KTW KALISZ 02:15 1
12:10 2. Żyławy Krzysztof AZS WRATISLAVIA 02:19 2
  3. Adrian Wilczek KTW KALISZ 02:25 3
  4. Gocyk Karol AZS WRATISLAVIA 02:26 4
  5. Klaudiusz Gajewski KTW KALISZ 02:35 5
           
Bieg 5b. 1xMJM 1. Mateusz Lendzion KW PEGAZ 02:06 1
12:20 2. Mikołaj Gacek KW PEGAZ 02:14 2
  3. Alek Przeździecki KW PEGAZ 02:19 3
           
Bieg 6. 1xDZ 1. Martyna Dymarczyk KTW KALISZ 02:32 1
12:30 2. Żołędziowska Zuzanna UKS MILENIUM 02:56 2
  3. Kruk Joanna UKS MILENIUM 03:01 3
  4. Dukat Kinga UKS MILENIUM 04:50 4
           
Bieg 7. 2x+C CH 1. Marin Szczotka Maks Pawluk ster: Mikołaj Siekierzycki KW PEGAZ 03:40 1
12:40 2. Robert Fomin, Nikita Avramenko ster: Janek Walniczek KW PEGAZ 04:01 2
           
Bieg 8. 1xMJ 1. Bartek Zalega KW PEGAZ 02:04,2 1
12:50 2. Kacper Łukaszewicz KW PEGAZ 02:04,7 2
  3. Andrii Kulchytskyi KW PEGAZ 02:09 3
  4. Bartłomiej Kukuła KTW KALISZ 02:16 4
  5. Michał Grzesiński KW PEGAZ 02:28 5
  6. Michał Karwacki KW PEGAZ 02:37 6
           
Bieg 9. 2xCH 1. Staszuk Michał Pobiega Bartek KW PEGAZ 02:30 1
13:00 2. Nikodem Rodziewicz, Bartoszko Dawid KW PEGAZ 03:18 2
  3. Michał Kazimierski, Szymno Lejczak KW PEGAZ 03:33 3
           
Bieg 10. 2xC+mixt 1. Jarosz Diana Skrzypek Martyna ster. Truszkowski Wiktor AZS WRATISLAVIA 03:24 1
13:10 2. Weronika Ludwiczak, Julia Rajca, Piotr Kaczmarek KTW KALISZ 03:43 2
  3. Szymon Kiszka, Piotr Kaczmarek, Zuzanna Ignaszak KTW KALISZ 04:48 3
           
Bieg 11. 2xKJM 1. Delimat Cyntia, Agata Tartorkin UKS MILENIUM 02:11 1
13:20 2. Joanna Wójcik, Oliwia Goryl UKS MILENIUM 02:13 2
  3. Aldona Kołtuniewska, Aleksandra Andrzejewska KTW KALISZ 02:16 3
  4. Wiktoria Aleksandrowicz, Weronika Filipiak KTW KALISZ 02:22 4
  5. Julia Detmerowska Klaudia Stępkowska UKS MILENIUM 02:35 5
  6. Nikola Pajor,   Estera Szczęsna KTW KALISZ 02:39 6
           
Bieg 12. 1. Bartłomiej Kukuła KTW KALISZ 01:53 1
1xMJL/MJM 2. Kacper Kurczak KW PEGAZ 01:57 2
13:30 3. Bartek Pelc (MJM) KW PEGAZ 01:58 3
  4. Maciej Kotłowski - Karaśkiewicz KW PEGAZ wywrotka  
           
Bieg 13. 2x+C junior 1. Mikołaj Nerka, Szymon Kuliński, Julia Klimczak KTW KALISZ 02:50 1
13:40 2. Marcin Prokop Filip Jasion ster Bubółka Kacper KW PEGAZ 03:21 2
           
Bieg 14. 2xMJM 1. Alek Przeździecki Mateusz Ledzion KW PEGAZ 02:03 1
13:50 2. Adrian Wilczek, Mateusz Wilicki KTW KALISZ 02:11 2
  3. Żyławy Krzysztof Gocyk Karol AZS WRATISLAVIA 02:11 3
  4. Mikołaj Gacek Mateusz Syposz KW PEGAZ 02:12 4
  5. Klaudiusz Gajewski, Kacper Linek KTW KALISZ 03:01 5
           
Bieg 15. 1xKJ 1. Magdalena Sochocka KTW KALISZ 02:21 1
14:00 2. Delimat Kinga AZS WRATISLAVIA 02:31 2
  3. Żyława Katarzyna AZS WRATISLAVIA 02:46 3
           
Bieg 16. 1xCH 1. Truszkowski Wiktor AZS WRATISLAVIA 02:48,6 1
14:10 2. Pobiega Bartek KW PEGAZ 02:54,0 2
  3. Bartoszko Dawid KW PEGAZ 03:05,1 3
           
Bieg 16A. 1xCH 1. Michał Kazimierski KW PEGAZ 02:50,9 1
14:20 2. Dawid Gryczyński KTW KALISZ 03:02,4 2
  3. Staszuk Michał KW PEGAZ wywrotka  
           
Bieg 17. 2xMJ (mixt) 1. Bartek Zalega, Hofman Ola KW PEGAZ 02:06,8 1
14:30 2. Magdalena Sochocka, Wilczek Wiktor KTW KALISZ 02:10,2 2
  3. Kacper Łukaszewicz, Matula Hanna KW PEGAZ 02:13,5 3
  4. Michał Karwacki, Magda Kręczewska KW PEGAZ 02:30,5 4
           
Bieg 17. 2xjuniorzy 1. Monika Kuczma, Borys Kliber MJM KTW KALISZ 02:16,0 1
/juniorzy młodsi 2. Gabriela Parczyńska, Kacper Linek MJM KTW KALISZ 02:36,5 2
(mixt) 3. Nina Grochowska Marcin Prokop MJM KW PEGAZ 02:55,8 3
14:40 4. Julia Wójcik KJM   Michał Grzesiński KW PEGAZ 03:33,5 4
           
Bieg 18. 2xDZ 1. Martyna Dymarczyk, Weronika Ludwiczak KTW KALISZ 02:32 1
14:50 2. Klaudia Strzelecka, Julia Henrysiak KTW KALISZ 02:39 2
  3. Żołędziowska Zuzia, Kruk Joanna UKS MILENIUM 02:40 3
  4. Julia Rajca, Zuzanna Ignaszak KTW KALISZ 03:12 4
  5. Dukat Kinga Leczowicz Daria UKS MILENIUM 04:10 5
           
Bieg 19 2xC+ DZ 1. Gruszka, Syguła ster Broda KTW KALISZ 03:21 1
15:00 2. Dominika Szechner Wiktoria Pietruch st:Oliwia Pieruch UKS MILENIUM 03:55 2
  3. Martyna Adamczyk, Wiktoria Plesner , ST. Oliwia Pilarska KTW KALISZ 04:01 3
  4. Wiktoria Mikołajczak, Wróbel Gabriela st: Koligot Wiktoria UKS MILENIUM 04:46 4
       
 
    WARSZTATY WIOŚLARSKIE      
Bieg 19. 8+Mj/MJM 1. Kacper Kurczak Maciej Kotłowski-Karśkiewicz Pelc Batrosz Alek Przeździecki Mikołaj Gacek Mateusz Kacper Łukaszewicz Bartek Zalega Lendzion ster:Mateusz Syposz KW PEGAZ 01:55,4 1
  2. Adrian Wilczek, Borys Kliber, Mateusz Wilicki, Wiktor Wilczek, Mikołaj Nerka, Szymon Kuliński, Magda Sochocka, Bartłomiej Kukuła KTW Kalisz 01:57,3 2
           
           
Bieg 20. 4x+DZ 1. Dominika Szechner Kinga Dukat Kinga Skurak Daria Leczowicz Kacper Kaniuka UKS MILENIUM 01:57,3 1
  2. Aldona koltuniewska, Monika Kuczma, Aleksandra Andrzejewska, Wiktoria Aleksandrowicz, Julia Klimczak ster KTW Kalisz 02:29,1 2
  3. Wiktoria Pietruch Janna Kruk Zuzanna Łokietko Inga Błażejewicz Gabriela Wróbel UKS MILENIUM 03:36,6 3
           
Bieg 21. 8+Kj/KJM 1. Cyntia Delimat Joanna Wójcik Alicja Traczyk Oliwia Goryl Agata Taratorkin Julia Detmerowska Nina Grochowska Magda Kręczewska UKS MILENIUM 02:04,8 1
  2. Aldona koltuniewska, Monika Kuczma, Wiktoria Aleksandrowicz, Weronika Filipiak, Julia racja,Aleksandra Andrzejewska, Anna Kliber, Magda Sochocka, Piotr Kaczmarek sternik KTW Kalisz 02:08,2 2
           
Bieg 22. 4x+MJ/MJM 1. Bartek Zalega Michał Karwacki Mikołaj Gacek Bartek Pelc ster:Maciej Kotłowski-Karaśkiewicz KW PEGAZ 02:09,6 1
  2. Kacper Łukaszewicz Alek Przeździecki Mateusz Lendzion Mateusz Syposz ster:Kacper Kurczak KW PEGAZ 02:13,0 2
  3. Borys Kliber, Szymon Kuliński, Bartłomiej Kukuła, Mateusz Wilicki, Wiktor Wilczek KTW Kalisz 02:15,9 3
           
Bieg 23. 4x+KJ/KJM 1. Cyntia Delimat Joanna Wójcik Oliwia Goryl Agata Taratorkin UKS MILENIUM 02:15,9 1
  2. Aldona Kołtuniewska, Monika Kuczma, Aleksandra Andrzejewska, Wiktoria Aleksandrowicz, Julia Klimczak ster KTW Kalisz 02:35,5 2
  3. Ola Hofman Nina Grochowska Magda Kręczewska Hanna Matula Gabriela Wróbel UKS MILENIUM 02:09,6 3
           
Bieg 24. 4+MJ/MJM 1. Maciej Kotłowski-Karaśkiewicz Kacper Kurczak Bartłomiej Pelc Mateusz Syposz ster:Marcin Prokop KW PEGAZ 02:09,6 1
  2. Mateusz Lendzion Alek Przeździecki Michał Grzesiński Mikołaj Gacek ster: Bartek Zalega KW PEGAZ 02:13,0 2
           
           
Bieg 25. 4x+CH 1. Bartek Pobiega Dawid Bartoszko Mikołaj Siekierzycki Max Pawluk Jakub Peregudóww KW PEGAZ 03:25,8 1
  2. Nikodem Rodziewicz Michał Staszuk Nikita Avramenko Robert Fomin Kacper Kaniuka KW PEGAZ 04:47,4 2
       
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Więcej zdjęć z regat.

ostatnia aktualizacja: 18:19:54 03.06.2016

   W regatach w Brnie " Nadziei Olimpijskich" w reprezentacji Polski startowała nasza zawodniczka Cyntia Delimat. Cyntia startowała na czwórce, zajmując  czwartą pozycję. Cyntia jest zawodniczką pierwszoroczną w przyszłym roku będzie miała  okazja również wystartować w tego typu zawodach.

Gratulujemy.

 Aleksander Przeździecki

REKORDZISTĄ ŚWIATA na 1000m!

 

Podczas grudniowych Ergowioseł w Gdańsku (12.12.2015) zdeklasował rywali i z czasem 3:07.1 ustanowił nowy rekord świata! 

W ostatni weekend stycznia we Wrocławiu na Mistrzostwach Polski na Ergometrze Wioślarskim Alek został laureatem  rankingu "Drewnianych Wioseł" czyli otrzymał tytuł najlepszego Młodzika w Polsce w sezonie 2015, w którym to między innymi wywalczył Mistrzostwo Polski ze swoim debilstą Mateuszem Syposzem.

Wierzymy, że wyróżnienia będą dla wszystkich naszych zawodników mobilizacją do działania!

 

Alkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tabela rekordów świata

Wyniki Ergowioseł w Gdańsku

 

 

......................................................................................

ZAPRASZAMY

 

 

 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Otwarte Mistrzostwa Pomorza

Gdańskie Ergowiosła 2015

Czterech juniorów wzięło udział w Mistrzostwach Polski – Bartłomiej Zalega otarł się o podium plasując na 4 pozycji. Mateusz Lendzion zajął 8 miejsce; Mikołaj Gacek oraz Bartłomiej Pelc plasowali się na dalszych pozycjach – wszyscy uzyskując życiowe rezultaty!

Młodziczki zakończyły rywalizację: Zuzanna Żołędziowska – na dziesiątym miejscu, a Patrtycja Kowalewska 12.

Aleksander Przeździecki w pięknym stylu zwyciężył w rywalizacji młodzików. Bartek Pobiega, Michał Staszuk i Mykita Avramenko kolejno uzyskali 14, 18 i 24 czas. Warto podkreślić, że w tej kategorii rywalizowało blisko 40 zawodników!

Zmagania Wrocławian w Gdańsku zakończył Pan Gary - Piotr Gancarz stając na najwyższym stopniu podium w konkurencji masters.

Po emocjach związanych ze ściganiem udaliśmy się zaczerpnąć świeżego powietrza i nabrać piasku w buty na plażę w Jelitkowie.

Galeria zdjęć z Gdańska

Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia będą procentować i do Gdańska wrócimy za rok w większej grupie! Teraz przed nami Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy, a pod koniec stycznia zmagania na Ergowiosłach we Wrocławiu.

.....................................................................................................................

 

!! 2 Złote medale i brąz ósemki młodziczek !!

Dwa złote medale i jeden brązowy udało wywalczyć się naszym zawodnikom na Mistrzostwach Polski Młodzików

2 sierpnia 2015 stał się początkiem nowej ery w naszym Klubie. Pierwszy raz wróciliśmy z regat mistrzowskich medalem zdobytym w najbardziej elitarnej konkurencji ósemce wiośalrskiej!! Dziewczęta wiosłowały w składzie: Alicja Traczyk, Klaudia Stępkowska, Zuzanna Żołędziowska ,Daria Lewandowska, Agata Taratorkin, Julia Wójcik, Zuzanna Łokietko, Joasia Kruk.

W kategorii dwójek dziewcząt i chłopców w składzie:

Cyntia Delimat i Julia Detmerowska

oraz Mateusz Syposz i Aleksadner Przeździecki.

Obie dwójki w sobotę pewnie awansowały do finałów A z najlepszymi czasami.

Ponadto seniorki Milena Murawska i Anna Muniak zajeły 6 miejsce w konkurenccji 2-,

a wraz z koleżankami Olą Stachowicz i Werką Brej reprezentowały niebieskie barwy dwukrotnie statrując

w kopnkurencjach czwórek: bez sternika oraz podwójnej.

    

 

.....................................................................................................................

 

SUKCESY PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W KRUSZWICY

28.07.2015

odbyły się finały Mistrzostw Polski dla juniorów z roczników 1999 i 2000. Nasi juniorzy młodsi zakończyli zmagania z doskonałymi rezultatami! Brązowe medale w silnie obstawionej konkurencji dwójek podwójnych chłopaków zdobyli Mateusz Lendzion i Bartek Zalega! Bartek walczył zacięcie również o medal w konkurencji jedynek. Zmagania zakończył na doskonałej czwartej pozycji. Kacper Łukaszewicz tuż za nim wpłynął jako piąty na metę.

 

Niewiele do medalu brakowało dziewczętom na dwójce podwójnej: Asia Wójcik i Zuzanna Jasińska dzielnie walczyły ze starszymi koleżankami ale swoją walkę zakończyły również na niewdzięcznej czwartej pozycji. Asia i Zuzia rywalizowały też na jedynkach: Asia jest ósmą a Zuzanna dziesiątą skiffistką w Polsce!

Czwórka podwójna ze sternikiem z przyczyn regulaminowych niestety nie wystartowała a trenowali w tej konkurencji : Kacper Kurczak, Bartek Pelc, Mikołaj Gacek, Michał Misterkiewicz i Radomir Walasek. Za to czwórka bez sternika w składzie: Mateusz Lendzion, Mikołaj Gacek, Bartek Pelc i Kacper Kurczak wygrali Finał „C’ co dało im 13 pozycję w tej konkurencji. Juniorki w składzie: Agata Przeniosło, Nina Grochowska, Magda Kręczewska i Ola Wasilewska startowały w czwórce bez sternika oraz w czwórce podwójnej. Pierwszą konkurencję zakończyły na 9 miejscu; w czwórce ”krótkiej” uplasowały się na trzynastej, przedostatniej pozycji.

 

.....................................................................................................................

ostatnia aktualizacja: 12:35:06 26.05.2015
)