Uczniowski Klub Sportowy

MILENIUM

Klub Wioślarski PEGAZ Wrocław

Galeria

16997186_1387800541270675_2014426414_n.jpg16997280_1387800457937350_1211472106_n.jpg16976701_1387801127937283_389703819_n.jpg16933622_1387805707936825_493498990_n.jpg16976587_1387800291270700_557006361_n.jpg16934058_1387801177937278_1176928257_n.jpg16997132_1387805474603515_2141192306_n.jpg16997019_1387805757936820_119023149_n.jpg16976947_1387805861270143_962765542_n.jpg16934281_1387800264604036_629407347_n.jpg16976267_1387800564604006_183343625_n.jpg16934239_1387805404603522_1126053561_n.jpg

Wspierają nas:

Gmina Wrocław

 

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Partnerzy:

                                            

 

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej
Klub Sportów Wodnych i Rowerowych
PEGAZ Wrocław
korzysta z grantu w programie

 

 

2016

 

złoty medal

Długodystansowe Mistrzostwa Polski
Bartłomiej Pelc

Kacper kurczak

               2-MJL

trenerzy: Patrycja Krawicz, Michał Gąszczak

srebrny medal

Długodystansowe Mistrzostwa Polski
Zuzanna Jasińska

                  1XKJL

trener: Ludmiła Pierzyńska

 

srebrny medal

Długodystansowe Mistrzostwa Polski
Joanna Wójcik

             1XKJ

trener: Ludmiła Pierzyńska

         

 

 

 brązowy medal

Długodystansowe Mistrzostwa Polski
Magdalena Kręczewska

                          1XKJ

trener: Ludmiła Pierzyńska

 

złoty medal

Długodystansowe Mistrzostwa Polski
Bartłomiej Zalega

1XMJ

trener: Piotr Stroka

              

 

 brązowy medal

Cyntia Delimat

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

                  1XKJM  

trener: Ludmiła Pierzyńska

 brązowy medal

Mateusz Lendzion

Aleksander Przeździecki

Mikołaj Gacek

Mateusz Syposz

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

                  4XMJM  

trener: Patrycja Krawicz

                                   

srebrny medal

Michał Kaźmierski, Bartosz Pobiega, Michał Staszuk i Łukasz Wróbel

Mistrzostwa Polski Młodzików

2xCH

trener: Ewa Gancarz

 

 

             

brązowy medal

Bartłomiej Zalega

Mistrzostwa Polski Juniorów

1XMJ

trener: Piotr Stroka

                      

złoty medal

Bartłomiej Zalega

Kacper Łukaszewicz

Mistrzostwa Polski Juniorów

2XMJ

trener: Piotr Stroka

                      

brązowy medal

Maciej Kotłowski-Karaśkiewicz

Kacper Kurczak

Mistrzostwa Polski Juniorów

                     2XMJL

trener: Michał Gąszczak